Hej älskade ni!
Vi är på hemmaplan och det känns så otroligt fint. Man har liksom ny energi för vardagen på något sätt. Att få ladda upp batterierna såhär är oerhört lyxigt. Tusen tack mamma för att du ställt upp för oss och tagit hand om vår prins i 5 dagar. Det är en helt annan känsla att sticka iväg på en resa nu utan barn. Förr när jag åkte på weekendresor så ville man stanna, resan fick liksom inte ta slut. När jag sedan fick barn blir det något helt annat. Man längtar liksom hem. Trots att man njuter av resan och har det så bra så liksom har jag studsat på flygplatsen över längtan. ”Snart kan vi få pussa vår sån” 🙂 Kan ni relatera till känslan?
Jag har varit hemma med Leonard både igår och idag då han är så förkyld 🙁 Jag vill inte släppa iväg honom trots att han får gå när han inte har feber. Kan jag så stannar jag hemma med honom. Väldigt mysigt ändå när jag precis kommit hem från London 🙂
Så här såg jag ut i förrgår, sista dagen i favoritstaden. Det har varit himla skönt att inte behöva pälsa på sig. Våren var liksom kommen till London så vi njöt av lättare kläder om man säger så.
Har alltid haft något för randigt. Tycker det är så fint och en riktig klassiker <3
koftan köpte jag i London och jag bara älskar den. Haffade en i helvitt också.
Läs mer: Revolution race rabattkod